Tap-Light: Projektant grafiki 3D dla Meta Ads (m/k/d)

Minijob, pół etatu - Stuttgart lub zdalnie

W Tap-Light poszukujemy kreatywnego wzmocnienia dla naszego zespołu projektowego. Jeśli masz talent do projektowania graficznego i interesujesz się marketingiem efektywnościowym, to dobrze trafiłeś! Wesprzyj nas w projektowaniu przykuwających uwagę meta reklam i przyczyń się do wizualnego wyglądu naszego sklepu internetowego.

Twoje zadania:

Meta Ads : Projektowanie i realizacja kreatywnych i skutecznych Meta Ads w ścisłej współpracy z naszym zespołem marketingowym.

Sklep internetowy: Będziesz również odpowiedzialny za wizualny projekt banerów i elementów w naszym sklepie internetowym.

Projekt korporacyjny: Wdrożenie naszego projektu korporacyjnego i pomoc w jego dalszym rozwoju.

Motion design: Wykorzystaj swoje umiejętności animacji, aby tworzyć reklamy z "efektem wow", które przyciągną uwagę naszej grupy docelowej.

Twój profil:

Ukończyłeś szkolenie lub studia w zakresie projektowania graficznego, projektowania komunikacji lub porównywalnych kwalifikacji.

Doświadczenie w marketingu efektywnościowym, zwłaszcza w zakresie meta reklam, będzie dodatkowym atutem.

Masz doskonałe oko do nowoczesnego wzornictwa i wysokiej jakości realizacji wizualnych.

Doświadczenie w pracy z pakietem Adobe Creative Suite (Photoshop, After Effects itp.).

Cechuje Cię kreatywność, silne umiejętności komunikacyjne i zdolność do samodzielnej pracy.

Masz już portfolio z przykładami swojej pracy.

Jesteś otwarty na ciągły rozwój i chcesz przejąć odpowiedzialność w dynamicznym środowisku.

Twój ostatni trening odbył się co najmniej 2 lata temu (nawet jeśli nie masz żadnego, nie stanowi to problemu).

Nie masz obecnie umowy o pracę.

To właśnie oferujemy:

Możesz spodziewać się nowoczesnego i dynamicznego środowiska pracy z kulturą "ty" od pierwszego dnia. Wierzymy w płaskie hierarchie i zwinne metody pracy. Nasze zespoły składają się z młodych, głodnych i zmotywowanych ludzi, którzy chcą coś zmienić.

  • Preferujemy pracę z naszego biura w Stuttgarcie, ale oferujemy również opcje zdalne, aby zapewnić maksymalną elastyczność.

  • Twój pies jest zawsze mile widziany w naszym gabinecie.

  • Indywidualne możliwości szkoleniowe i budżety na rozwój w celu dalszego poszerzania umiejętności.

  • Nowoczesne środowisko pracy z płaską hierarchią i zmotywowanymi współpracownikami.

  • Tryb pracy? W pojedynkę lub ze współpracownikami - zyskaj swobodę pracy w podróży

Prześlij nam swoją aplikację wraz z przykładową grafiką na adres [email protected]