Tap-Light: Influencer Marketing Manager (m/k/d)

W niepełnym wymiarze godzin, Minijob, Pełny etat - Zdalnie, Biuro w Stuttgarcie

Tap-Light poszukuje doświadczonego Influencer Marketing Managera, który wzmocni naszą markę poprzez kreatywną i strategiczną współpracę. Jeśli kochasz media społecznościowe i potrafisz skutecznie realizować kampanie influencerskie, to dobrze trafiłeś.

Twoje zadania:

Pozyskiwanie influencerów: Identyfikujesz i pozyskujesz odpowiednich influencerów, którzy autentycznie reprezentują naszą markę.

Negocjacje budżetowe: Prowadzisz negocjacje, które tworzą sytuację korzystną zarówno dla nas, jak i dla influencerów.

Tworzenie briefingów: Zapewniasz, że nasi partnerzy otrzymują szczegółowe i jasne briefingi, aby zapewnić płynne kampanie.

Zarządzanie kampaniami: Planujesz i wdrażasz kampanie influencerów, które zwiększają zasięg i napędzają sprzedaż.

Analiza i raportowanie: Oceniasz sukces swojej współpracy za pomocą odpowiednich wskaźników KPI, takich jak sprzedaż, ROAS i pozyskiwanie nowych klientów.

Twój profil:

Masz doświadczenie w marketingu influencerów i pasję do platform mediów społecznościowych, takich jak Instagram, YouTube, Tiktok i Pinterest.

Masz doskonałe umiejętności negocjacyjne i potrafisz budować i utrzymywać udane relacje partnerskie.

Jesteś nie tylko komunikatywny, ale także masz zamiłowanie do liczb i umiejętności analityczne

Zawsze jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami w influencer marketingu i masz wiedzę na temat rynku.

Twoje cechy to kreatywność, ciekawość i inicjatywa, a do nowych wyzwań podchodzisz proaktywnie

Jesteś graczem zespołowym i lubisz pracować w dynamicznym środowisku.

Nie masz obecnie umowy o pracę.

Twój ostatni trening odbył się co najmniej 2 lata temu (nawet jeśli nie masz żadnego, nie stanowi to problemu).

Jesteś chętny do nauki, niezależny i żywo zainteresowany rozwojem z nami i przejmowaniem odpowiedzialności.

To właśnie oferujemy:

Możesz spodziewać się nowoczesnego i dynamicznego środowiska pracy z kulturą "ty" od pierwszego dnia. Wierzymy w płaskie hierarchie i zwinne metody pracy. Nasze zespoły składają się z młodych, głodnych i zmotywowanych ludzi, którzy chcą coś zmienić.

  • Preferujemy pracę z naszego biura w Stuttgarcie, ale oferujemy również opcje zdalne, aby zapewnić maksymalną elastyczność.

  • Twój pies jest zawsze mile widziany w naszym gabinecie.

  • Indywidualne możliwości szkoleniowe i budżety na rozwój w celu dalszego poszerzania umiejętności.

  • Nowoczesne środowisko pracy z płaską hierarchią i zmotywowanymi współpracownikami - zyskaj swobodę pracy zdalnej!

  • Tryb pracy? W pojedynkę lub ze współpracownikami - zyskaj swobodę pracy w podróży

  • Dostęp do produktów partnerów i przyjaciół w naszym sklepie powitalnym w ramach pakietu wdrożeniowego.

Prześlij nam swoją aplikację wraz z krótkim filmem wprowadzającym na adres [email protected]