Projektant stron internetowych (m/k/d)

Jesteśmy start-upem e-commerce z Mannheim założonym w 2016 roku i specjalizującym się w sprzedaży podstawowej mody.

Od momentu powstania nasz zespół stale się powiększa, choć wolimy określenie #snocksfam.

Obecnie mamy ponad 130 szalonych, pełnych pasji ludzi, którzy wspólnie pracują nad wizją SNOCKS.

Może ty będziesz następny?

Obecnie poszukujemy pełnoetatowego projektanta stron internetowych (m/k/d), który dołączy do naszego zespołu.

Te zadania czekają na ciebie...

Jesteś odpowiedzialny za projektowanie i rozwój responsywnych układów stron internetowych i interfejsów użytkownika.

Pracujesz z najnowszymi trendami i technologiami projektowania stron internetowych

Obejmuje to współpracę z zespołem programistów w celu zapewnienia technicznej wykonalności projektów UI/UX.

Przeprowadzasz badania użytkowników i testy w celu poprawy doświadczenia użytkownika w oparciu o dane.

Tworzysz i utrzymujesz przewodniki po stylach i systemy projektowania

W ten sposób możesz zdobyć u nas punkty...

Masz solidne doświadczenie z oprogramowaniem do projektowania, takim jak Adobe XD, Photoshop i Figma.

Masz doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią

Rozumiesz technologie programowania front-end (HTML, CSS, JavaScript)

Masz solidne portfolio, które demonstruje twoje umiejętności i doświadczenie w projektowaniu stron internetowych.

Cechuje Cię kreatywność, dbałość o szczegóły i dobre oko do estetyki

Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne i potrafisz pracować w zespole.

SNOCKS oferuje...

Możesz spodziewać się nowoczesnego i dynamicznego środowiska pracy z kulturą "ty" od pierwszego dnia. Wierzymy w płaskie hierarchie i zwinne metody pracy. Nasze zespoły składają się z młodych, głodnych i zmotywowanych ludzi, którzy chcą coś zmienić.

Nasze korzyści

Niczego nie powinieneś od nas chcieć.

Praca zdalna jest dla nas standardem - a jeśli chcesz przyjechać do naszego biura w Mannheim lub Hamburgu, możesz to zrobić w ramach osobistego miesięcznego budżetu. (Może się on różnić w zależności od stanowiska)

Masz możliwość wydzierżawienia roweru służbowego, zniżkowego biletu służbowego RNV / HVV, a nawet biletu na Niemcy, ponieważ mamy biuro w Mannheim i Hamburgu.

Ludzie są u nas w centrum uwagi: zespół A-playerów, którzy dążą do rozwoju, masz również dostęp do platformy zdrowotnej nilo.health, możesz wziąć udział w fantastycznych wydarzeniach SNOCKS lub po prostu dołączyć do nas na kolejnej imprezie po pracy.

Nieopodatkowane świadczenia rzeczowe, które można zrealizować na wiele sposobów, a także firmowy program emerytalny to również część korzyści, jakie można u nas uzyskać.

Opieka nad psem? Nie musisz! Twój czworonożny przyjaciel jest zawsze mile widziany w naszym biurze.

Joga rano przed pracą i sport w porze lunchu? Nie ma problemu, dzięki naszym elastycznym godzinom pracy możesz połączyć swoje życie prywatne i zawodowe.

Nasze bezpłatne napoje, świeże owoce, sesje gotowania lunchu, kawa z najlepszego ekspresu z portafiltrem, bar musli i wiele więcej zapewnią ci orzeźwienie i energię.

Nie masz jeszcze produktów SNOCKS w swojej garderobie? Zmienimy to! Co roku otrzymasz od nas voucher o wartości 360 €, a także inne wspaniałe rabaty i oferty, takie jak korzyści korporacyjne.

Jesteś również zawsze mile widziany w naszej SNOCKS Coffee i otrzymujesz zniżkę pracowniczą.

Nie wiesz co robić dalej? Wspieramy Cię naszymi programami szkoleniowymi i indywidualnymi budżetami rozwojowymi!

Onboarding bez prezentów i topowego sprzętu? Nie z nami.

Otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, a także możesz wybierać produkty od partnerów i przyjaciół w naszym sklepie powitalnym!

Wspieramy kampanie społeczne, dlatego mamy "Dzień Społeczny", który można wykorzystać do czynienia dobra.

Dziewczyny uważajcie! Czy regularnie cierpisz na silne bóle miesiączkowe i udaje ci się pracować w miarę produktywnie tylko dzięki środkom przeciwbólowym? Koniec z tym! Z nami możesz ubiegać się o "Power Days" na takie sytuacje.

Tryb pracy włączony? Dlaczego nie! Samotnie, z bliskimi lub po prostu z kolegami z pracy, aby wyrwać się z biurowej rutyny? Do dzieła!